Strony

4 komentarze:

 1. Piękne zdjęcia. Pełen profesjonalizm i otwartość na młodą parę modeli ;). Dziękujemy za uchwycenie wyjątkowych chwil. Ania i Marcin

  OdpowiedzUsuń
 2. W sukni ślubnej wartej majątek i garniturze za milion dolarów po ciasnych uliczkach Rzymu? Żaden problem! Zdjęcia we włoskim metro, w małej knajpce? Jak najbardziej! Sebastian Góa z dnia na dzień, z własnej inicjatywy wsiada w samolot i leci na naszą podróż poślubną, by uchwycić każdą cenną chwilę.
  Ktoś kiedyś powiedział, że „dobry fotograf to taki, który robiąc zdjęcie znanego zabytku w jednej ze stolic europejskich, uchwyci w kadrze mniej, niż trzech Japończyków”. Dla Sebastiana ujęcie przy Fontannie di Trevi czy przy Koloseum - bagatela. Na zdjęciach jesteśmy zupełnie sami, jakby Rzym był nasz:)
  Niesamowity człowiek, niesamowite umiejętności, niesamowite zdjęcia! Profesjonalizm, wyczucie, zaangażowanie, i wielka wrażliwość. Do tego krótki czas oczekiwania na obrobiony materiał, co się rzadko zdarza. Słów, charakteryzujących pracę Sebastiana i jej efekty można by mnożyć bez końca. Mimo przeziębienia, z którym zmagał się w dniu naszego ślubu, fotograf ten działa na pełnych obrotach i potrafi stworzyć wokół siebie atmosferę pełną ciepła i wsparcia. Jest, bez wahania, wielkim artystą, który w swoich dziełach potrafi uchwycić nie tylko wyjątkowe chwile, ale i uczucia – radość, miłość,szczęście...
  Każdy moment naszego wesela oraz sesji plenerowej był dla nas niezapomnianą przygodą i mamy nadzieję, że uchwycisz w obiektywie wszystkie ważne wydarzenia z naszego życia :)

  Wielkie dzięki!
  Magda i Dawid :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Najlepszy fotograf,robi przepiękne zdjęcia ,wszystkim polecam:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepiękne zdjęcia! Reportaż ślubny niesamowity.Sebastian to profesjonalista w każdym calu ijak na fotografa przystało nie brakuje mu również pomysłów :)Sebastian jest cierpliwy,pomysłowy i elastyczny,a to są bardzo ważne i przydatne cechy dobrego fotografa!
  Polecam z całego serca!

  OdpowiedzUsuń