Strony

6 komentarzy:

 1. Praca z Sebastianem to wielka przyjemność - 100 procent profesjonalizmu, swoboda i komfort przed obiektywem, niezwykła wrażliwość artystyczna. Serdecznie polecamy!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakimi słowami można określić zdjęcia Sebastiana Góry? Nieoczywiste, intrygujące, oddające klimat spektaklu i magię teatru.

  OdpowiedzUsuń
 3. Barbara Wójcik-Wiktorowicz11 kwietnia 2016 05:10

  Na pierwszy moment widzimy ,że zdjęcia Sebastiana Góry są krystalicznie czyste. To jego styl i pewien rodzaj doskonałości. Pilnuje również, by żaden niepotrzebny element " brudek" nie wdarł się w kadr. To cenne. Widać pełnię emocji i soczystość koloru. Prawda bez podróbki pseudo artystycznej. W przypadku fot. teatralnej oddaje to co trzeba. Nie podsyca efektami. Gdy oglądam zdjęcia nie myślę o tym jak one są ciekawie zrobione. Wylewa się z nich to co istotne, czyli moc przeżyć. Sebastian świetnie potrafi je podejrzeć nigdy nie prosząc o zapoznanie. To fotograf widmo. Jest, a go nie ma. :) Ja kupuję bez uwag!

  OdpowiedzUsuń
 4. Pełen profesjonalizm, niezwykła wrażliwość i doskonałe kadry! I najważniejsze - świetne zdjęcia również w trudnych teatralnych warunkach. Bardzo sobie cenimy tę współpracę, dziękujemy!

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękujemy za wspaniałe zdjęcia. Doskonały wybór ujętych momentów. Na spektaklu Pan Sebastian był dla nas niewidoczny. Cenimy za profesjonalizm i polecamy.

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetne kadry, piękne kolory i wydobywanie ze zdjęć całej palety emocji... Sebastian fotografuje moje spektakle od dwóch lat. Widzę ogromny rozwój i wielki potencjał. Polecam gorąco!! Pozdrawiam i do zobaczenia następnym razem :)))

  OdpowiedzUsuń