Strony

17 komentarzy:

 1. Praca z Sebastianem to wielka przyjemność - 100 procent profesjonalizmu, swoboda i komfort przed obiektywem, niezwykła wrażliwość artystyczna. Serdecznie polecamy!

  OdpowiedzUsuń
 2. Pozostawiam ślad współpracy...fotki super, fotograf super :) szepnij słówko i masz fajną fotkę:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fotki super, fotograf super...:) jak szepniesz słówko masz piękne zdjęcia....:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Izabela Szczęsna18 sierpnia 2015 01:56

  Uchwycone najpiękniejsze momenty, oddające uczucia, atmosferę.... Niezwykle cenna umiejętność u fotografa.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie pracowałam z Tobą, ale oglądałam zdjęcia z Biby Salsowej... Na jakości zdjęć się nie znam, ale selekcja zdjęć tragiczna (zerowa, ludzie wyjątkowo niekorzystnie powychodzili, po co komuś sprawiać przykrość?) a zdjęcia z nocnych imprez to jakiś żart, chyba sprzęt nieodpowiedni, bo wątpię żeby o taki efekt komukolwiek chodziło...

  OdpowiedzUsuń
 6. Cześć :) Nie znamy się. Nie było mnie nawet w tym roku na bibie. Jestem ze środowiska "tańczących", więc jak tylko pojawiły się fotki w necie i ludzie zaczęli się tagować dotarłam do Twojego bloga. Sama kończę studia fotograficzne w Wawie. Jestem pod dużym wrażeniem tego jak uchwyciłeś trójmiejską imprezownię. Dużo emocji, zróżnicowanych i ciekawych kadrów. Widać, że się dzieje i co się dzieje, jest dynamika... w skrócie: kawał dobrej roboty. Zdecydowanie zamieściłeś za dużo zdjęć moim zdaniem, ale to jest zawsze kompromis (impreza.. ludzie siebie na zdjęciach szukają, więc wrzuca się czasem nawet te, których do selekcji byśmy nie dali oficjalnie. Masz zdjęcia typowo reportażowe (i tych Ci naprawdę zazdroszczę) i takie "ładniejsze" ;) bardziej pozowane, gdzie istnieje bardzo małe ryzyko, że ktoś się sobie na zdjęciu nie spodoba. Tą "panią Sambą" się nie przejmuj, nie każdy zna się na fotografii i nie trafisz w gusta każdego szaraczka. Ja osobiście uwielbiam długie czasy naświetlania i efekt, który się tym uzyskuje - dynamiczność, kolory.. akcja pełną parą. Niestety najczęściej to właśnie te zdjęcia spotykają się z dezaprobatą. Podziwiam, że potrafiłeś skleić w jednolitą całość zdjęcia dzienne, imprezowe "rozmyte" i te bardziej "populistyczne" ;) nie przeszkadza to w odbiorze i nie powoduje poczucia, że są to zdjęcia z przypadku. Naprawdę jestem pod wrażeniem. Zwłaszcza, że tak szybko je obrobiłeś. (a obróbka też mi się podoba, może na kilku zdjęciach dziennych jest zbyt duży kontrast (wyostrzenie, clarity, czy coś) ale przynajmniej widzę, że to zabieg celowy (nie próba zatuszowania złych ustawień, jak to zwykli niektórzy fotografowie robić). Oby więcej takich zdjęć. P.S. jedna sugestia.. Ja musiałam się trochę natrudzić żeby znaleźć link do bloga jako, że nie byłam uczestniczką biby.. Niektórzy uczestnicy sobie stworzyli foldery na swoim fejsie z Twoimi zdjęciami bez podawania źródła ani autora. Zastanów się na serio nad znakiem wodnym, lub chociaż jakimś "copyright" ;) Naprawdę jestem na tę kwestię uczulona (nie wspomnę, że to pogwałcenie praw autorskich) i uważam, że ludzi trzeba w tych edukować.

  OdpowiedzUsuń
 7. Witam i jeszcze raz dziękuję za współpracę!
  Z Sebastianem miałem przyjemność współpracować dwa razy i za każdym razem byłem bardzo pozytywnie zaskoczony rezultatem wykonanej sesji zdjęciowej. Czy to w plenerze czy w warunkach studyjnych, Sebastian potrafi zawsze uchwycić doskonałe momenty w kadrze. Miła i przyjazna atmosfera podczas współpracy i terminowość w dostarczaniu gotowego produktu przekonały mnie do dalszej współpracy na przyszłość.
  Zdecydowanie polecam!

  OdpowiedzUsuń
 8. Na imprezach salsowych zdjęcia zawsze cudne :-) Pełna ekspresja, super kadry i ten czar, który przyciąga wzrok. Po każdym weekendzie, w czasie które jest z nami Seba czekam z niecierpliwością na efekty jego pracy... `qi nigdy się nie zawiodłam. Gorąco polecam!!!

  OdpowiedzUsuń
 9. Zdjęcia w których liczą się uczucia. Wspaniale uchwycony ruch tancerzy i ich emocje to cecha charakterystyczna zdjęć Sebastiana. Pomimo szybkiej realizacji, zdjęcia są zawsze wysokiej jakości, co świadczy o profesjonalizmie i pełnym zaangażowaniu w realizowany projekt.
  Serdecznie polecam

  OdpowiedzUsuń
 10. Zdjęcia w których liczą się uczucia. Wspaniale uchwycony ruch tancerzy i ich emocje to cecha charakterystyczna zdjęć Sebastiana. Pomimo szybkiej realizacji, zdjęcia są zawsze wysokiej jakości, co świadczy o profesjonalizmie i pełnym zaangażowaniu w realizowany projekt.
  Serdecznie polecam

  OdpowiedzUsuń
 11. Sebastianie bardzo dziekujemy za niesamowite zdjecia ktore zrobiles na Trojmiejskiej Kubanskiej Fiescie Roku. jestem przekonany ze wszyscy uczestnicy jak je teraz widza sa mega zadowoleni ze maja pamiatke ktora robil profesjonalny fotograf. dziekuje Ci rowniez za to ze nasza wspolpraca przy tym wydarzeniu przebiegla bez jakichkolwiek problemow. zrobiles mi super niespodzianke ze dostalem zdjecia tak szybko. jeszcze raz wielkie dzieki
  Grzegorz Tyrpa

  OdpowiedzUsuń
 12. Sebastianie bardzo dziekujemy za niesamowite zdjecia ktore zrobiles na Trojmiejskiej Kubanskiej Fiescie Roku. jestem przekonany ze wszyscy uczestnicy jak je teraz widza sa mega zadowoleni ze maja pamiatke ktora robil profesjonalny fotograf. dziekuje Ci rowniez za to ze nasza wspolpraca przy tym wydarzeniu przebiegla bez jakichkolwiek problemow. zrobiles mi super niespodzianke ze dostalem zdjecia tak szybko. jeszcze raz wielkie dzieki
  Grzegorz Tyrpa

  OdpowiedzUsuń
 13. Panie Sebastianie dziękuje za stworzenie wielu artystycznych dzieł które są też pamiątkami dla mnie z tych wspaniałych momentów :) . Wspaniałe wspomnienia dzięki chwili, dzięki ludziom, dzięki całej otaczającej atmosferze ubrane w Pana artystyczną wizję nabierają jak WINO coraz większej mocy :) . Super, bardzo dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Panie Sebastianie dziękuje za stworzenie wielu artystycznych dzieł które są też pamiątkami dla mnie z tych wspaniałych momentów :) . Wspaniałe wspomnienia dzięki chwili, dzięki ludziom, dzięki całej otaczającej atmosferze ubrane w Pana artystyczną wizję nabierają jak WINO coraz większej mocy :) . Super, bardzo dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Fotki Sebastiana bardzo lubię, szczególnie te z imprez tanecznych. Zdjęcia Seby świetnie pokazują emocje, radość z tańca, miłość pomiędzy ludźmi i szczęście. Współpraca z Sebastianem z zajęć indywidualnych również daje mnóstwo pozytywnych wrażeń i dobrych pamiątkowych zdjęć. Polecam zdecydowanie. :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 17. Sebastian robi bardzo dobre zdjęcia, które są świetną pamiątką na wiele lat, a nawet do końca życia. Przy ostatnim zleceniu Sebastian świetnie poradził sobie w bardzo trudnych warunkach (ciemne pomieszczenie, ciągły ruch obiektów, skraplająca się woda). O samej jakości zdjęć trudno opowiedzieć w kilku słowach, bo najwięcej można zrozumieć patrząc na same fotografie. Sebastiana i jego pracę możemy polecić bez oporów.

  OdpowiedzUsuń